Nga Bardh Spahia

Kryeministri Zoran Zaev, pertej sikletit se u be pre e dy komedianeve ruse qe imituan ne komunikimin me te zerin e presidentit te Ukraines, na tha disa te verteta se ideja e ndarjes se Kosoves ishte nje plan serbo-rus qe po kerkohej te zbatohej nga kryeministri Rama dhe Presidenti Thaci. Ndersa te dy sulmonin pacipesisht kedo qe ua evidentonte ne Tirane e Prishtine, akti tradhetar lexohej qarte edhe nga fqinjet ne rajon. Nuk ka me turp qe dy shqiptare me pushtet te vihen ne sherbim e te bejne lojen serbo-ruse kunder Kombit! Edi Rama vazhdon te pasuroje CV-ne si kryeministri me i paafte, i korruptuar e antikombetar qe mbeshtetje gjen vetem tek krimi e te fortet! Kjo tradheti ishte akti i fundit por jo i vetmi qe guxoi, e qe nuk do ia falin as shqiptaret e as historia! #SaMeShpejtRamaShporru