Krimi njihet si merite ne shtetin e mafies se droges!

Narko nenkryetari monist i Kamzes, Eronit Lame akuzohet si ish i arrestuar nga policia per grabitje me arme!

Krimi eshte merite per ngritjen ne pergjegjesi ne narkoshtetin e Edvin Mafise!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor.

Eronit Lama Sot na Emrohet Nenkryetar Bashkie ne Kamez ku I cili eshte arrestuar nga policia per Grabitje me arme ne Paskuqan para disa vitesh!

Kjo parti e ardhur nga kriminel ne pushtet dhe po emron kriminel ne rrange me te larta te pushtetit.

Eshte shume e thjeshte verifikimi I ketije krimineli qe eshte emruar nga narkoEdirama.

Deri dje mbante postin e kryetarit te parties Socialiste te kamzes.