Gazetari Ervis Iliazaj është përplasur ashpër mbrëmjen e sotme me deputetin e ri të Parlamentit Ralf Gjoni, në emisionin Open.

Teksa replikonin me njëri-tjetrin, Iliazaj nuk i ka kursyer fyrjet ndaj Ralf Gjonit, duke e quajtur atë ‘idiot politik dhe turp të shoqërisë.

‘Je turp i madh i shoqërisë, je nje idiot politik, si nuk të vjen turp që del në ekran’, ka thënë ndër të tjera Ervis Iliazaj.