Thuhet se Modelja eshte arrestuar per lende narkotile.

I kujt eshte faji? Po ta shikosh nga nje kendveshtrim tjeter fajin e ka qeveria qe lejoj drogen te jete biznesi kryesor ne vend.

Qeveria e shkaterrimit duhet largiar.

Qeveria i deboj Shqiptaret ne emigracion.

Tani ne 2020 po shkaterron ate pak rini qe ka ngel.

Ne vitet te fundit te qeverisjes socialiste droga ne Shqiperi eshte bere objek diskutimi si buka qe ushqehemi perdite.

1) Socialistet erdhen ne pushtet duke premtuar 300,000 vende pune, ne te veret socialistet ne vend qe te mbaj premtimin boshatisen vendin duke larguar trurin e shqiperis.

Me keqe se vitet e eksodit 1990!

2) Te shkosh sot ne shqiperi dhe te pyesesh kush eshte biznesi me i mire? Pergjigja: Te merresh me gjona te renda….

3) Pe te degjosh muzik pothuajse te gjithe rreperet i kendojne droges….

Shqiptaret po qeverisen nga banda te mirfillta qe po asimilojne popullin e vet.

Zgjohu!

Ai(fb)