Nga Ilirjan Blloshmi


1-Edith Harxhi kush eshte kjo? Cfare i ka dhene PD-se? Pervec se eshte shoqia e ngushte e mbeses se Sali Berishes.

2-Bujar Nishani kush eshte ky? Cfare i ka dhene PD-se? Pervec se i ka marre.

3-Ibsen Elezi kush eshte ky? Cfare i ka dhene PD-se? Pervec ju merrte leket njerzeve per ti punesuar nen emrin e Astrit Patozit dhe Flamur Nokes.

4-Arben Imami kush eshte ky? Cfare i ka dhene PD-se? Pervecse ka qene pjese e kopobandave te Zan Caushit.

5-Arben Ristani kush eshte ky? Cfare i ka dhene PD-se? Pervec se ka marre prej saj.

Me pjesen tjeter te listes nuk po merrem se ata kane nje fare te drejte. Po jo keta 5 maskarenj ketu.