Ne stadiumin e sapo inaguruar plasin protestat me Thirrjet “Rama ik” ishin kryefjala e ndeshjes se sotme mes Shqipërise dhe Frances.

Edhe pse qeveria kishte planifikuar qe gjithçka te dukej sa me bukur ne media, mijera tifoze i bene surprizen e hidhur kryeministrit.

Kjo ka ngjalle shpresen kunder sistetit marksist te instaluar nga diktatori i rilindur.